21-09-2022

Jak za darmo zmienić mikroSubiekta na Subiekta 123

Spis treści

Jeśli jesteś użytkownikiem mikroSubiekta, otrzymałeś mailem lub SMS-em specjalny kod licencji, dzięki któremu możesz całkiem za darmo zmienić swój stary system na najnowszą wersję Subiekta 123 na 12 miesięcy.

Przejście z mikroSubiekta na Subiekta 123 jest bardzo proste i zajmie Ci tylko kilka minut. Po zmianie programu możesz dodatkowo zgłosić się po bezpłatny moduł Subiekta 123, fiskalizacja, który umożliwia swobodne drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej.  

Jeśli nie posiadasz kodu, skontaktuj się z naszym Partnerem lub Działem Sprzedaży InsERT (mail: sprzedaz@insert.com.pl, tel. 71 78 76 110). 

Zasady wymiany mikroSubiekta na Subiekta 123

 1. Z kodu może skorzystać tylko firma, która go otrzymała (kod powiązany jest konkretnym NIP-em). 
 2. Oferta nie dotyczy klientów posiadających licencję mikroSubiekta, którzy są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych. 
 3. Możesz równolegle korzystać z mikroSubiekta i Subiekta 123 przez 12 miesięcy od daty rejestracji Subiekta 123.

Jak przejść na Subiekta 123 

Jeżeli posiadasz Konto InsERT: 

 1. Zaloguj się na swoje Konto
 2. Przejdź do zakładki Moje produkty i skorzystaj z opcji Zarejestruj numer licencji. Wprowadź numer licencji (otrzymany kod) oraz uzupełnij wymagane dane. 
 3. Następny krok należy do nas. Zweryfikujemy Twoją licencję, czyli sprawdzimy, czy możesz przejść na Subiekta 123 bezpłatnie. 
 4. Po akceptacji otrzymasz wiadomość, że już możesz logować się do aplikacji Subiekt 123. 
 5. Wtedy też otrzymasz link do formularza, przez który można zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja. 

Jeżeli nie posiadasz Konta InsERT: 

 1. Wejdź na stronę Konta InsERT i kliknij Utwórz konto. 
 2. W formularzu podaj wszystkie wymagane dane. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny – kliknij w niego, aby dokonać aktywacji Konta InsERT. Po aktywacji możesz się zalogować
 3. Przejdź do formularza dodawania nowej firmy i uzupełnij wymagane dane. Pamiętaj, aby wpisać numer licencji swojego mikroSubiekta w celu weryfikacji. Po dodaniu firmy przejdź do zakładki Moje produkty i skorzystaj z opcji Zarejestruj numer licencji. 
 4. Wprowadź numer licencji (otrzymany kod) oraz uzupełnij wymagane dane. 
 5. Następny krok należy do nas. Zweryfikujemy Twoją licencję, czyli sprawdzimy, czy możesz przejść na Subiekta 123 bezpłatnie. 
 6. Po akceptacji otrzymasz wiadomość, że już możesz logować się do aplikacji Subiekt 123. 
 7. Wtedy też otrzymasz link do formularza, przez który można zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja.