SCHABOWY bar & catering

SCHABOWY bar & catering

SCHABOWY bar & catering to znany w Lublinie brand z branży gastronomicznej i cateringowej. To smaczne domowe obiady na miejscu lub z dostawą do domu czy firmy. Specjalnością kuchni są kotlety schabowe w różnych odsłonach, przygotowywane według tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. W potrawach dominuje świeżość, zdrowie i smak. Dania przyrządzane są na bieżąco, po czym serwowane z największą pieczołowitością przez wyspecjalizowaną załogę. Bez mikrofali, bemarów i podgrzewaczy. Staranny dobór składników, gotowanie w rodzinnym gronie oraz ścisła kontrola jakości składają się na bardzo dobrą opinię towarzyszącą SCHABOWEMU bar & catering od lat.

Przejdź do strony

Subiekt 123 m.in. dzięki dostępności online i łatwej obsłudze usprawnia na co dzień naszą pracę. Aplikację wykorzystujemy głównie do wystawiania faktur sprzedaży, a także, dzięki modułowi Magazyn, do prowadzenia gospodarki magazynowo-cenowej. Polecam to rozszerzenie. Sprawdza się zarówno w prowadzeniu inwentarza ilościowo, jak i wartościowo. Bardzo upraszcza procedurę generowania remanentów. Dzięki integracji Subiekta 123 z systemami księgowymi InsERT nexo, z wykorzystaniem Portalu Biura, na bieżąco dokonujemy wymiany dokumentów z naszym biurem księgowym. To wygodne i praktyczne rozwiązanie pomogło nam już prawie całkowicie wyeliminować z obrotu dokumenty w formie papierowej.

Jacek Siniarski, menedżer w SCHABOWY bar & catering

Sensei Snu

Sensei Snu

Firma Sensei Snu zajmuje się sprzedażą detaliczną łóżek, materacy oraz akcesoriów do sypialni. Dlaczego Sensei? Termin ten w japońskich sztukach walki oznacza doświadczonego instruktora, który pełni rolę przewodnika. Podobnie jak w świecie sztuk walki, pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie w branży sprzedaży oraz doradztwa związanego z łóżkami, materacami i akcesoriami sypialnianymi. Celem firmy jest dzielenie się tą wiedzą i doświadczeniem, by towarzyszyć klientom w podróży ku zdrowemu snu. Sensei Snu oferuje nie tylko produkty, ale także wskazówki i porady w dobraniu odpowiedniego materaca i łóżka, które zapewnią spokojny sen.

Przejdź do strony

Dzięki Subiektowi 123 wraz z modułem Magazyn wszystko mamy w jednym miejscu, online, z zabezpieczonymi danymi w chmurze. Logując się z dowolnego urządzenia, monitorujemy obrót towarów, ponoszone koszty, całą sprzedaż, a także obecny stan magazynu, bez konieczności prowadzenia dodatkowych arkuszy. Szczególnie cenię przejrzystość aplikacji oraz stałą dostępność wszystkich statystyk dotyczących sprzedaży i obrotu towaru.

Subiekta 123 wykorzystujemy do obsługi zamówień, wystawiania faktur oraz obrotu towaru. Wprowadzamy PZ, faktury zakupu od naszych dostawców, wystawiamy WZ, a także faktury sprzedaży dla klientów detalicznych. Moduł Magazyn umożliwia nam sprawną kontrolę stanów magazynowych, inwentaryzacje oraz generowanie raportów sprzedaży wybranych grup produktów.

Agata Pawlak-Goraj, współwłaścicielka Sensei Snu