30-03-2023

Jak włączyć wersję BETA modułu Magazyn w Subiekcie 123

Moduł Magazyn programu Subiekt 123 pozwala na wygodną obsługę magazynu dzięki takim funkcjom jak wystawianie dokumentów przyjęć i wydań zewnętrznych czy kontrola stanów magazynowych . Podpowiadamy, jak łatwo i szybko włączyć ten moduł w Laboratorium Konta InsERT.

Uruchomienie modułu Magazyn krok po kroku

Włączenie modułu Magazyn jest proste i zajmie Ci tylko kilka minut. Zaznaczmy jednak, że jest to wersja testowa dostępna w Laboratorium. Pełna wersja modułu domyślnie będzie płatna.

Na początek zaloguj się do Konta InsERT, a następnie przejdź do zakładki Konfiguracja w Subiekcie 123 – w jej parametrach pojawi się nowa sekcja o nazwie Magazyn.

s1

Po jej wybraniu pojawi się komunikat informujący, że moduł jest nieaktywny. Kliknij w link, aby otworzyć Laboratorium Konta InsERT, a następnie zaakceptuj regulamin. Na ekranie wyświetlą się moduły dostępne w Laboratorium – w tym Magazyn. Wybierz go i kliknij przycisk “aktywuj funkcjonalność”.

s2

W głównym panelu Subiekta 123 pojawi się nowe menu Magazyn, a sekcja Magazyn w zakładce Konfiguracja stanie się edytowalna. Teraz możesz rozpocząć pracę z modułem.

s3