Moduł Użytkownik+

Dzięki modułowi Użytkownik+ z programu Subiekt 123 może korzystać trzech dodatkowych pracowników tej samej firmy. Każdy z nich loguje się na swoje indywidualne konto InsERT.

Cennik

  • Licencja na 1 miesiąc - 9,90 zł netto
  • Licencja na 3 miesiące - 26,90 zł netto
  • Licencja na 12 miesięcy - 99,00 zł netto

Jak aktywować moduł Użytkownik+

Aby aktywować moduł Użytkownik+ w podstawowej licencji Subiekta 123 postępuj wedle poniższych wskazówek:

  1. Przejdź do konta InsERT;
  2. Kliknij trzy kropki znajdujące się przy aplikacji Subiekt 123 i wybierz Rozszerz.
  3. Ustal Parametry aplikacji i zapoznaj się z podglądem okresu obowiązywania rozszerzeń; Następnie wyraź zgodę znajdującą się w sekcji Podsumowanie. Na koniec kliknij Zamawiam i płacę;
  4. Wybierz sposób płatności i opłać zamówienie. Po opłaceniu nastąpi przekierowanie do serwisu Konto InsERT, gdzie zobaczysz szczegóły transakcji i jej obecny status.

fiskalizacja 4

Dodawanie nowego użytkownika

Po aktywacji modułu Użytkownik+ możesz udostępnić program Subiekt 123 do trzem pracownikom firmy. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kto wystawił dany dokument. To bardzo proste: przejdź do sekcji Użytkownicy firmy, wybierz Zarządzanie Pracownikami i kliknij Dodaj użytkownika. Następnie wprowadź w formularzu adres e-mail wybranego pracownika. Po kliknięciu w otrzymany link aktywacyjny użytkownik będzie mógł założyć nowe Konto InsERT lub powiązać już istniejące. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję jak dodawać nowych użytkowników.

użytkownik