Program do sprzedaży i magazynu

Moduł Magazyn do programu Subiekt 123 to łatwy i praktyczny sposób na kompleksowe prowadzenie gospodarki magazynowej. Umożliwia on szybkie wystawianie dokumentów przyjęć i wydań zewnętrznych, sprawną kontrolę stanów magazynowych i nie tylko. Dzięki niemu przyspieszysz czynności magazynowe w Twoim biznesie, a tym samym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Spis treści

Cennik

 • Pierwszy miesiąc - za darmo
 • Licencja na 1 miesiąc - 18,90 zł netto
 • Licencja na 3 miesiące - 49,90 zł netto
 • Licencja na 12 miesięcy - 189 zł netto

Jak aktywować moduł Magazyn na miesiąc bezpłatnie?

 • Jeżeli posiadasz licencję indywidualną na Subiekta 123 i włączony Magazyn w Laboratorium Konta InsERT, nic nie musisz robić. Automatycznie uruchomimy bezpłatną wersję modułu na pierwszy miesiąc.
 • Jeżeli Subiekt 123 udostępniło Ci biuro rachunkowe, wystarczy, że przejdziesz na licencję indywidualną, a następnie aktywujesz bezpłatną wersję modułu na pierwszy miesiąc.
 • Jeżeli licencja na Subiekta 123 jest indywidualna i moduł Magazyn nie był aktywny, w Laboratorium na koncie InsERT w szczegółach Subiekta 123 pojawi się opcja "Aktywuj Magazyn". Wybierz ją, a następnie potwierdź operację.

s123 - włączenie magazynu

Funkcje Modułu Magazyn

Stan magazynowy

W tej zakładce prezentowane są konkretne towary z Twojego magazynu wraz z ich ilością. Możesz łatwo dodać kolejne produkty, klikając pomarańczową ikonkę z plusem w prawym górnym rogu. Specjalny system ostrzegania poinformuje Cię o zbyt niskim stanie magazynowym. Program magazynowo-sprzedażowy pozwala też na podgląd ruchu magazynowego wybranego towaru. Wystarczy jednym kliknięciem wywołać listę wszystkich dokumentów magazynowych, które spowodowały wydanie lub przyjęcie konkretnego produktu. To wygodne rozwiązanie zapewni Ci pełną kontrolę nad procesami magazynowymi.

Stan magazynowy

Przyjęcia magazynowe

Ta funkcjonalność pozwala na wprowadzanie towarów na magazyn za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów przyjęć. Intuicyjny, przejrzysty interfejs sprawi, że czynność ta będzie szybka i wygodna.

Przyjęcia magazynowe

 • przychód wewnętrzny to dokument niepowiązany z dokumentem zakupu. Obrazuje on sytuację powiększenia stanu asortymentu w magazynie np. w wyniku jego wydobycia, wyprodukowania czy kompletacji.
 • przyjęcie zewnętrzne oznacza przyjęcie towaru na magazyn z zewnątrz np. w wyniku zakupu. Dokument PZ można powiązać z dokumentem FZ, czyli fakturą zakupu. Dokument ten umożliwia wprowadzenie towaru, który pochodzi od zewnętrznego klienta.

Wydania magazynowe

Tutaj możesz dodawać dokumenty wewnętrzne oraz zewnętrzne związane z wydaniami magazynowymi.

Wydania magazynowe

 • rozchód wewnętrzny to dokument, poprzez który można zdjąć ze stanu towar w sytuacjach takich jak wycofanie ze sprzedaży czy na wewnętrzne potrzeby firmy.
 • wydanie zewnętrzne jest często powiązane ze sprzedażą towarów. Dokument ten może być powiązany z fakturą sprzedaży ręcznie (jeżeli najpierw została wprowadzona WZka) lub automatycznie. Na podstawie zapisanego dokumentu WZ możesz szybko wystawić fakturę sprzedaży lub paragon za pomocą opcji “Utwórz”.