Licencja specjalna Subiekta 123 dla biur rachunkowych

Licencja specjalna Subiekta 123 dla InsERT GT – licencja dla biur rachunkowych
Po zakupie licencji specjalnej Subiekta 123 dla InsERT GT, biuro rachunkowe może bezpłatnie udostępnić program w wersji podstawowej swoim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów InsERT GT.

Licencja umożliwia udostępnienie Subiekta 123 klientom, których liczba odpowiada łącznej liczbie podmiotów zarejestrowanych w programach Rachmistrz GT i Rewizor GT używanych przez biuro, jednakże nie więcej niż 100. W przypadku zainteresowania zakupem licencji dla liczby podmiotów większej niż 100, prosimy o kontakt z naszym konsultantem: tel. 71 78 76 110 lub e-mail: sprzedaz@insert.com.pl.

 

Licencja specjalna Subiekta 123 dla InsERT nexo – licencja dla biur rachunkowych

Subiekt 123 został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty wystawione przez Twoich klientów, trafią od razu do programów księgowych Insertu, z których korzystasz. To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowych.

Po zakupie licencji specjalnej Subiekta 123 dla InsERT nexo, biuro rachunkowe może bezpłatnie udostępnić program w wersji podstawowej swoim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów InsERT nexo.

Klient biura rachunkowego otrzymuje dostęp do pakietu podstawowego Subiekta 123. Jeśli chce korzystać z modułów dodatkowych, musi mieć licencję indywidualną. Może to zrobić poprzez serwis Moje konto lub za pośrednictwem Partnera.

12 miesięcy

69000

Cena licencji w wersji podstawowej

Opinie właścicieli biur rachunkowych

Wystarczy skomunikować tę aplikację z naszymi programami księgowymi z linii nexo, czyli Rachmistrzem lub Rewizorem, a wystawione przez klienta dokumenty pojawiają się w naszych bazach po kilkudziesięciu sekundach, gotowe do dalszego zapisu. Cała operacja jest przy tym niezwykle bezpieczna, potwierdzona certyfikatem SSL.

Paweł Rychlicki
manager zarządzający filią Biura Rachunkowego Perfekt w Opolu

Dotąd korzystanie z programu do fakturowania wiązało się z wielogodzinną nauką, instalacją na komputerze oraz uzupełnianiem bazy kontrahentów wszelkimi informacjami. Istnialo również ryzyko utraty danych w przypadku awarii sprzętu. Dane z Subiekta  123 zabezpieczone są w chhmurze, a logowanie do systemu odbywa się na dowolnym urządzeniu.

Marian Łukasiewicz
właśiciel firmy budowlanej Łuk-Bud, jeden z klientów biura Perfekt

Użyczenie licencji jest proste i zajmuje kilka minut. Dzięki temu klient jest przekonany o naszym profesjonalizmie i ma pewność, że w każdej sytuacji może na nas polegać. Nie musi również pamiętać o przesyłaniu dokumentów, ponieważ możemy zrobić to za niego. Plusem jest też fakt, że aplikację można udostępnić bez żadnych opłat.

Piotr Reszpondek
współwłaściciel i założyciel Biura Perfekt

1

Zamówienie licencji dla biur rachunkowych

Licencję specjalną Subiekta 123 dla biur można zamówić w sieci dystrybucji InsERT lub kontaktując się z naszym konsultantem: tel. 71 78 76 110 lub e-mail: asp@insert.com.pl
2

Aktywowanie licencji specjalnej

W Rachmistrzu nexo lub Rewizorze nexo w module zarządzania licencjami należy wybrać przycisk Zaktualizuj informacje licencyjne. Na liście licencji pojawi się Subiekt 123 dla biur rachunkowych. Program księgowy jest od tej chwili gotowy do pracy z Subiektami 123.
3

Udostępnienie Subiekta 123 klientom biura

Wskazówki na temat udostępniania Subiektów 123 klientom biura w ramach licencji Subiekt 123 dla InsERT nexo znajdziesz tutaj.
Wskazówki jak udostępnić aplikację w ramach licencji Subiekt 123 dla InsERT GT dostępne są tutaj.
Wypróbuj za darmo